Tel : 0535 573 24 97

EN İYİ GELECEK İÇİN EN İYİ DANIŞMANLIK

YURTDIŞI PAZAR ARAŞTIRMALARI
Foto

YURTDIŞI PAZAR ARAŞTIRMALARI

Best Future Yönetim ve Proje Danışmanlık olarak ilk kez ihracat yapacak işletmelerin en üst kâr marjı ile yurtdışına açılmalarını sağlamak, diğer işletmelerin ihracat kazançlarını arttırmak, yurtdışı pazar araştırmaları ile ilgili kurumların destek programlarına başvuru sürecinde danışmanlık vermek amacıyla hizmet vermekteyiz.

Yurtdışı Pazar Araştırması Nedir?

• Şirketler için pazar araştırması ilgili uluslararası pazarlara girmeden önce tamamlanması gereken, bir ürünün ilgili pazara uygunluğunu ölçümleyen bir araştırmadır. Kaynağı verimli ve doğru kullanma konusunda şirketlerinize yol göstermektedir.

Yurtdışı Pazar Araştırması Danışmanlığı Nedir?

Pazar araştırması danışmanlığı adından da anlaşılacağı üzere uluslararası pazarlama sektöründe yapılan araştırmalara rehberlik eden kişilere denir. Bazen oldukça kapsamlı ve uzun soluklu olabilen bu araştırmalar kişinin tek başına altından kalkabileceği durumda olamayabilir. Dolayısıyla bir danışman desteği ile yola devam etmenizde fayda olacaktır. Pazar araştırması danışmanının ağırlıklı olarak ilgilendiği konular aşağıdaki gibi sıralanabilir:
● Yurtdışında hedeflenen pazarlara ilişkin potansiyel tüketici eğilimlerini belirlemek.
● Detaylı teklif ve planlama hazırlamak.
● İyileştirme önerileri bulmak ve bunları rapor haline getirmek.
● En etkili yöntemler ile pazarlama çalışmalarını yönetmek.